Świeca cytrusowa z miętą i cytronellą Zobacz większe

Świeca cytrusowa z miętą i cytronellą

Nowy

Naturalna świeca rzepakowa z nutami zapachowymi cytronelli, mięty oraz skórki cytryny. Latem jej zapach wspaniale orzeźwia i wypełnia pomieszczenia świeżym aromatem, zaś w sezonie jesienno-zimowym przywołuje wspomnienia ciepłych dni.

Aromat olejków eterycznych z cytronelli i mięty pieprzowej, uwalniany podczas palenia świecy jest świetnym antidotum na komary - odstrasza je, ale nie zabija, co pozwoli nam na spokojny wieczór bez towarzystwa insektów.

Więcej szczegółów

Inne produkty od:

Mglife


38,00 zł

Opis

INCI wosk rzepakowy, naturalne olejki eteryczne
Pojemność 120ml

Więcej informacji

Czas palenia: około 25h.

Intensywność zapachu: 4/5

Nuty zapachowe: cytryna, cytronella, mięta pieprzowa

Opakowanie w duchu less waste: szklany słoiczek o objętość 120ml

Świece Mglife wytwarzane są ręcznie, z dbałością o każdy szczegół. Knoty użyte w  świecach są w 100% bawełniane, powleczone naturalnymi woskami. Wolne od parafiny.

Sposób użycia:

W celu równomiernego spalania się świecy - podczas pierwszego palenia, pal świecę przez trzy godziny. Każde kolejne palenie świecy powinno trwać minimum do czasu roztopienia się całej powierzchni świecy. Przed każdym zapaleniem świecy, delikatnie przytnij, bądź przykrusz knot do długości ok. 3-5mm.

Informacja:

Każda zapalona świeca to otwarty płomień, przy którym trzeba zachować szczególną ostrożność. Nie zostawiaj świecy bez nadzoru osoby dorosłej. Nie używaj świecy w okolicach dzieci i zwierząt.

Produkty powiązane

21 inne produkty w tej samej kategorii: