Mydło naturalne TRAWA CYTRYNOWA Z GLINKĄ ZIELONĄ, SPIRULINĄ I MIODEM

MM148

Nowy

Mydło na sznurku.

Mydło to jest idealne dla osób, które lubią rześkie doznania aromatyczne, ceniących mydła na bazie odżywczej, mocno pielęgnującej oliwy z oliwek oraz dla amatorów kąpieli pod prysznicem.

Więcej szczegółów

Inne produkty od:

Miodowa Mydlarnia


23,00 zł

Opis

Masa netto 100g (+/-5g) plus sznurek
Data min. trwałości 24 miesiące
INCI Ingredients: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Shea Butterate, Sodium Castorate, Beeswax, Glycerin, Cymbopogon Flexuosus Oil, Illite, Honey, Spirulina Platensis Powder, Sodium Chloride, Citral, Geraniol, Limonene
Skład Składniki: zmydlone: oliwa z oliwek, olej kokosowy, masło shea, olej rycynowy; wosk pszczeli, gliceryna, olejek eteryczny trawy cytrynowej, glinka zielona, miód, spirulina, sól morska, citral*, geraniol*, limonene* *składnik naturalnego olejku eterycznego

Więcej informacji

Mydło z  bawełnianym sznurkiem, na którym można zawiesić mydło na  wieszaczek / kran, aby swobodnie i z łatwością  wyschło. Rozwiązanie to jest wygodne i praktyczne w sytuacji, gdy nie ma miejsca lub możliwości odłożenia mydła na mydelniczkę.

Całkowicie naturalne, z dodatkiem mineralnej glinki zielonej, spiruliny, wosku pszczelego i miodu – które znane są ze swoich znakomitych właściwości oczyszczających, ochronnych, nawilżających i regenerujących. Pachnie świeżo trawą cytrynową, która energetyzuje i wprawia w dobry nastrój.

Do pielęgnacji twarzy i ciała, dla dzieci i dorosłych. Do każdego rodzaju skóry, w tym wrażliwej, suchej.

Produkty powiązane

30 inne produkty w tej samej kategorii: