Mydło z pyłem wulkanicznym Lawa

Nowy

Lawa to jedyne w swoim rodzaju mydło z dodatkiem pyłu wulkanicznego. Przyciąga wzrok odcieniem jasnej szarości, uwodzi  orzeźwiającym, energetycznym zapachem mieszanki eukaliptusa, trawy cytrynowej i cedru. Pielęgnuje skórę kompozycją olejów wzbogaconą o pył wulkaniczny. Ten właśnie pył, choć może niepozorny, odgrywa w kostce bardzo ważną rolę.

Więcej szczegółów

Inne produkty od:

4 Szpaki


19,00 zł

Opis

Masa netto 110g
Data min. trwałości 24 miesiące od daty produkcji
INCI INCI:Sodium Cocoate, Sodium Shea Butterate, Sodium Olivate, Sodium Castorate, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Cymbopogon Flexuosus Oil, Titanium Dioxide, Juniperus Virginiana Oil, Charcoal Powder, Volcanic Ash, Limonene*. *-składowe naturalnych olejków eterycznych
Skład Zmydlone: olej kokosowy, masło shea, oliwa z oliwek, olej rycynowy, olejek eteryczny eukaliptusowy, olejek eteryczny z trawy cytrynowej, dwutlenek tytanu, olejek eteryczny cedrowy, węgiel aktywny, pył wulkaniczny

Więcej informacji

Lawa to mydło o wyjątkowej strukturze. Kostka nie jest bowiem ani idealnie gładka, ani peelingująca. Dobrym określeniem tej struktury mogłoby być słowo "matowa" lub "proszkowa". Dzięki takiej formule używanie Lawy jest niezwykle przyjemne - mamy poczucie, że jeszcze lepiej oczyszcza skórę i bardzo delikatnie ją masuje.

Zawarty w mydle pył wulkaniczny jest wyjątkowo obfity w minerały - zawiera krzem, potas, wapń, żelazo i mangan, a także magnez i siarkę z domieszką chloru i sodu. Powstaje z wyrzuconych przy erupcji wulkanu popiołów i kryształów zawartych w wypływającej lawie. Stosowanie kosmetyków z jego dodatkiem poleca się szczególnie osobom o cerze zmęczonej, poszarzałej, a także tłustej i skłonnej do zanieczyszczeń. Ze względu na właściwości oczyszczające i regenerujące pył wulkaniczny będzie nieoceniony w pielęgnacji cery trądzikowej i mieszanej, o rozszerzonych porach. Produkty z pyłem wulkanicznym pomagają też zniwelować nadmierne wydzielanie sebum, dzięki czemu ograniczają świecenie się cery. Co ciekawe, mydło Lawa zawiera w swoim składzie również węgiel aktywny, który wykazuje podobne właściwości, wspomagając działanie kostki w pielęgnacji skóry problematycznej.

Lawa ma też wyjątkowy zapach. To mydło będzie idealne dla tych, którzy lubią orzeźwiające, odświeżające i pobudzające zapachy -  eukaliptusa w towarzystwie trawy cytrynowej i cedru. 

Produkty powiązane

30 inne produkty w tej samej kategorii: