Wielorazowe Płatki kosmetyczne - 5szt

Nowy

Płatki kosmetyczne wielokrotnego użytku to wspaniała alternatywa dla tych jednorazowych pod względem ekologicznym, ekonomicznym i estetycznym. Stworzone z myślą i o Was, i o planecie.

Więcej szczegółów

Inne produkty od:

4 Szpaki


35,00 zł

Więcej informacji

Płatki zostały wykonane z miękkiej, ale jednocześnie wytrzymałej frotte bambusowej, bardzo przyjemnej w kontakcie ze skórą. Jak najbardziej nadają się do codziennego użytku i niezależnie od tego czy naniesiecie na nie produkt do demakijażu, tonik czy hydrolat - dadzą radę! A co potem? Płatki nadają się do prania w pralce, ale  sprawdzi się tu też klasyczna opcja prania w wodzie z mydłem.

Tak proste rozwiązanie stanowi ogromną ulgą dla środowiska, które codziennie obciążane jest niebotyczną ilością jednorazowych akcesoriów kosmetycznych. Ważny jest też aspekt ekonomiczny – inwestujecie w nie raz i na długi czas możecie zapomnieć o ciągłym uzupełnianiu tradycyjnych wacików.

Płatki wielokrotnego użytku są również wspaniałą opcją na podróż, ponieważ zajmują znacznie mniej miejsca w plecaku czy walizce. Całą paczkę wacików zastępujecie kilkoma płatkami, które po każdym użyciu możecie ręcznie wyprać w zlewie lub pod prysznicem.

Sposób użycia: 

Na płatek nanieś produkt do demakijażu, tonik lub hydrolat.
Delikatnie rozprowadź kosmetyk na skórze, aż do osiągnięcia pożądanego efektu. Płatki po użyciu należy prać w pralce w temp. Maks. 40 stopni Celsjusza z użyciem delikatnego detergentu.  

Materiał główny: 100% frotte bambusowa 
Lamówka: 100% bawełna 
Produkt szyty w Polsce.

Opakowanie: 

5 sztuk

Wymiar płatka z lamówką:

7,5 cm x 7,5 cm

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty w tej samej kategorii: