Rzepakowa świeca Cytrusowy pocałunek Zobacz większe

Świeca wosk pszczeli

Nowy

Świeca z wosku pszczelego, która pozostawia delikatny zapach miodu. Nie emituje toksyn, nie dymi, likwiduje zapach dymu tytoniowego, uspokaja, koi. Dzięki zawartości jonów ujemnych wosk pszczeli wspomaga oczyszczanie powietrza, co wspomaga nas szczególnie w okresie wzmożonego wydzielania smogu. Stabilizuje również ciśnienie krwi i podnosi ogólną wydolność organizmu. Ponadto spalający się wosk pszczeli wspomaga leczenie infekcji górnych dróg oddechowych.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Inne produkty od:

Mglife


35,00 zł

Opis

Skład Wosk pszczeli jest efektem ubocznym powstającym podczas wytwarzania miodu. Podczas wyprodukowania 3,6 kilograma miodu, powstaje 1 kilogram wosku pszczelego
Pojemność 120ml

Więcej informacji

Wosk pszczeli jest efektem ubocznym powstającym podczas wytwarzania miodu. Podczas wyprodukowania 3,6 kilograma miodu, powstaje 1 kilogram wosku pszczelego

Świece Mglife wytwarzane są ręcznie z dbałością o każdy szczegół.

Czas palenia: około 25 - 30h.

Sposób użycia:

W celu równomiernego spalania się świecy - podczas pierwszego palenia, pal świecę przez trzy godziny. Każde kolejne palenie świecy powinno trwać minimum do czasu roztopienia się całej powierzchni świecy. Przed każdym zapaleniem świecy, delikatnie przytnij, bądź przykrusz knot do długości ok. 3-5mm.

Pomimo wszelkich starań,  wiedzy, umiejętności i dokładności – wosk pszczeli ma tendencję do sporadycznego pękania oraz powstawania malutkich pęcherzyków i nierówności.  W żadnym stopniu nie wpływa to negatywnie na jakość i wartość użytkową świecy.

Informacja:

Każda zapalona świeca to otwarty płomień, przy którym trzeba zachować szczególną ostrożność. Nie zostawiaj świecy bez nadzoru osoby dorosłej. Nie używaj świecy w okolicach dzieci i zwierząt.

Produkty powiązane

26 inne produkty w tej samej kategorii: